Aktuāla informācija

Nodarbību saraksts no 4. septembra šeit

 

Mums jaunumi

Baleta nodarbības pieaugušajiem trešdienās 10.00-11.00. Aicinām apmeklēt! Iepriekšēja pieredze nav vajadzīga. Pieteikšanās pa tel. 26437309 vai e-pastu info@dejapasaka.lv

 

Dalības maksa konkursā

Lūdzu līdz svētdienai 15. aprīlim samaksāt dalības maksu 10.00 EUR par piedalīšanos konkursā "Rīgas Pavasaris 2018." Paldies!

 

Uzmanību! Izmaiņas sakarā ar konkursu 20. aprīlī

20. aprīlī no Liepājas izbrauksim pulksten 7.00. Jābūt jau 6.50. Dalībniekiem, kuri dosies ar mašīnu, konkursa vietā jābūt 11.30. Gaidīsim mēģinājumu laikā no 12.00-13.30. Mēģinājums notiks ielas drēbēs, tikai čībiņas kājās būs vajadzīgas. Pusdienas Bikstos atcelsim, jo no mēģinājuma līdz uzstāšanās brīdim būs daudz laika, un mēs pa klasēm varēsim pusdienot "Lido". Lūdzu sagatavot naudiņu pusdienām. Abos virzienos apstāsimies Saldū, degvielas uzpildes stacijā. Bērni pēc vēlēšanās varēs tur ko nopirkt. Uzstāsimies ap 16.00.

 

Informācija par konkursu "Rīgas Pavasaris" 20. aprīlī

Konkurss notiek Rīgas latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13. Konkursa sākums 11:00. Pirms tam rindas kārtībā jāpaspēj izmēģināt uz skatuves.
Ar autobusu izbrauksim no viesnīcas "Līva" 6.30 (jāierodas 6.15). Lūdzu nenokavēt, nevienu negaidīsim, jo ļoti steigsimies. Maksa par vietu autobusā 10.00 EUR. Lūdzu samaksāt tuvākajā nodarbībā. Dalībniekiem, kas brauks ar savu transportu biedrības namā jābūt 10:30 (vēlākais). Konkursā piedalās ļoti daudz dalībnieku no 20 valstīm, brīdinu ka viss notiks ļoti ātri. Jābūt laicīgi gataviem. Dalībniekiem jābūt gataviem jau pirms izbraukšanas. (Mati copēs, skatuves make up).
Līdzi jāņem uzkodas un dzērienu. Atpakaļceļā pusdienosim kafejnīcā "Dzirnaviņas" Bikstos. Esam pasūtījuši silto ēdienu - vistas karbonādi ar rīsiem un salātiem, dzēriens. Maksa par pusdienām 3.50 EUR. Arī šo maksu lūdzu samaksāt tuvākajā nodarbībā.
Konkurss beigsies 16.30. Liepājā autobuss izvadās pa rajoniem, kas sanāks pa ceļam, būs pietura arī pie viesnīcas "Līva", XL salas rajons, Ezerkrasts, Zirņu iela. Diemžēl atpakaļceļā pati nebūšu, bet noteikti vienosimies ar līdzi braucošajiem vecākiem, kuri bērniem varēs palīdzēt un pieskatīs. Lai mums viss izdodas! Turam īkšķus! :)

 

Paldies!

No sirds vēlos pateikties visiem koncerta dalībniekiem, dejotājiem, mūziķiem, māksliniekiem, pedagogiem, studentiem, skatītājiem, atbalstītājiem, par tik skaisto jubilejas koncertu! Apbrīnojami, ka kopā varam radīt kaut ko tik skaistu un vērtīgu! Paldies visiem visiem kas piedalījās, skatījās, baudīja, palīdzēja, juta līdzi, rūpējās! Šīs atmiņas būs neaizmirstamas!

 

Uzstāšanās plāni aprīlī

Lai arī studija pašlaik gatavojas jubilejas koncertam, vēlējos jūs informēt par tālākajiem pasākumiem:
- 20. aprīlī piedalīsimies XIV Bērnu un jauniešu starptautiskajā horeogrāfijas konkursā "Rīgas Pavasaris 2018". Uzstāsies 1., 2., 3., 4., 5. un vecākā baleta klase.
- 29. aprīlī plkst. 15.00 piedalīsimies Dejas dienas koncertā Liepājas latviešu biedrības namā. Uzstāsies pirmskolas grupa un visas baleta klases.

 

Video pamācība kā izveidot pareizu baleta copīti

Youtube video
Matu sietiņus var iegādāties frizieru veikalos. Vēl iesakam lietot matu sprādzes, lai neizveidotos pūkas no īsajiem matiņiem. Meitenēm ar īsākiem matiem ieteicams lietot copes apaļās švammītes. Garajiem matiem nav vajadzīgs, citādi cope var sanākt par daudz liela.

 

Maksa par nodarbībām

Pirmskolas vecuma baleta grupiņa - 19.00 EUR mēnesī, vai viens atsevišķs apmeklējums 4.00 EUR.
Baleta klases skolas vecuma dalībniekiem - 27.00 EUR mēnesī, vai viens atsevišķs apmeklējums 4.00 EUR.
Nodarbības pieaugušajiem - 27.00 mēnesī apmeklējot nodarbības divas reizes nedēļā,
15.00 EUR par apmeklējumu vienu reizi nedēļā. Viens atsevišķs apmeklējums 6.00 EUR.

Saslimšanas gadījumā ilgāk par divām nedēļām, uzrādot ārsta zīmi, iemaksātā neizlietotā summa tiek pārcelta uz nākošā mēneša apmeklējuma apmaksu.

Maksu par vienreizēju apmeklējumu jāiemaksā apmeklēšanas brīdī skaidrā naudā.
Izsniegtos rēķinus iespējams iesniegt VID.
Informāciju - dalībnieka vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona nr. rēķina izrakstīšanai, lūdzu nosūtīt uz e-pastu info@dejapasaka.lv
Svētku dienās, sarkanajos datumos nodarbības studijā nenotiek.

 

Jaunie nodarbību tērpi

Iegādājamies jaunos nodarbību tērpus. Lūgums aizpildīt izmēru tabuliņas, kuras jums nodošu. Pirmskolas un 2., 3. baleta klasei bodiji paliek tie paši.


Čībiņas visām klasēm
Ieteikums pasūtīt vienu izmēru lielākas. movedancewear.com - čībiņas
Krāsa - rozā (pink)


Zeķubikses visām klasēm
Ieteikums pasūtīt vismaz vienu vecuma kategoriju lielākas un vēl ieteikums - pasūtīt vairākas.
movedancewear.com - zeķubikses
Krāsa rozā - (pink)


Bodiji
Pirmsskolas vecums
www.movedancewear.com - pirmsskolas vecumam
Krāsa - rozā (pink)

1. klase
movedancewear.com - 1. klasei
Krāsa - dzeltena (yellow)

2., 3. klase
movedancewear.com - 2. un 3. klase
Krāsa - lavanda (lavander)

4., 5. klase
movedancewear.com - bērnu izmēri
Krāsa - violeta (purple)

www.movedancewear.com - S izmērs
Krāsa - tumši violeta (deep purple)

Vecākā klase
movedancewear.com - pusaudžu izmēri
Krāsa - melna (black)

movedancewear.com - pieaugušo izmēri
Krāsa melna (black)

 

Rekvizīti:
Ingrīda Lūre
p.k. 111072 - 10520
LV64RIKO0002023203613
DNB banka